قیمت مرغ
سال گذشته در صنعت مرغداری آسیب دیدیم بخشی بی احتیاطی بود اما بخشی اجتناب ناپذیر بود که باید کنترل، جدی گرفته شود.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ایجاد و تقویت زنجیره تولید در صنعت مرغداری موجب کاهش هزینه تولید و افزایش بهره وری و پایداری فعالیت ها می شود.
محمود حجتی اظهار کرد: باید طرح از مزرعه تا سفره در صنعت مرغداری شکل بگیرد تا آسیب های این بخش کاهش پیدا کند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: بسیار خوشحالم که در دهه فجر شاهد افتتاح دهها طرح عمرانی و زیربنایی در حوزه کشاورزی هستیم.
حجتی بیان کرد: ایجاد و تقویت زنجیره تولید در صنعت مرغداری موجب کاهش هزینه تولید و افزایش بهره وری و پایداری فعالیت ها می شود.
وزیر جهاد کشاورزی قزوین عنوان کرد: مرغ با ضایعات و تلفات کمتر باید تولید شود و سرمایه گذار نگران فروش و تامین مواد اولیه و نهاده نباشد.
وی یادآور شد: سال گذشته در صنعت مرغداری آسیب دیدیم بخشی بی احتیاطی بود اما بخشی اجتناب ناپذیر بود که باید کنترل، جدی گرفته شود.
حجتی ادامه داد: خوشبختانه در کشور با تلاش مرغداران و دامپزشکان بیماری نداریم و بازار تخم مرغ اشباع است و زیر قیمت تعیین شده عرضه می شود و نگرانی خاص در این حوزه نداریم.
 
 
امروز در حالی شاهد این خبر هستیم که صحبت‌های چندی پیش آقای وزیر در ارتباط با  قیمت مرغ و گوشت جنجالی شد.
بازرگانی سوله نیز در کنار تمام افرادی که در این صنعت مشغول فعالیت است،امیدوار است که روند حمایتی دولت از صنعت مرغداری پرقدرت‌تر ادامه یابد و افزایش نرخ ارز باعث گران شدن بیشتر قیمت خوراک مرغ نشود.
در راستای افزایش قیمت مرغ، قیمت ذرت، قیمت سویا  و از طرفی گران شدن قیمت گوشت قرمز حساسیت روی قیمت مرغ اعلام شده افزایش یافته و کنترل این قیمت‌ها نیازمند تلاش همه جانبه از سمت دولت و تمام فعالان می‌باشد.
 
 
 
می‌خواهم سفارش بدهم
+ +