درباره بازرگانی سوله

بازرگانی سوله با هدف ارائه خدمت به مرغداران، دامداران و شرکت‌های مربوطه اقدام به فروش و توزیع انواع خوراک دام و طیور در سریع‌ترین زمان ممکن نموده است.جهت‌گیری اصلی شرکت، ایجاد یک مجموعه حرفه‌ای به منظور تسهیل امور مرغداران و دامداران بوده است.
در حال حاضراین شرکت تجربه و توانمندی لازم برای فروش انواع خوراک اعم از ذرت، سویا، گندم، دان آماده، کلزا و… را دارا می‌باشد.
در راستای مأموریت اصلی شرکت یعنی تسهیل فرایند خرید خوراک دام و طیور، بازرگانی سوله این امکان را فراهم آورده تا مرغداران گرامی مراحل سفارش و پیگیری محصولات خود را به صورت آنلاین انجام دهند و نیروهای متخصص در واحد ارتباط با مشتریان همه روزه حتی درروزهای تعطیل آماده پاسخگویی به تلفن‌ها وسوالات آنلاین می‌باشند.

بازرگانی سوله

همچنین در جهت اکرام مشتری، شما همراهان گرامی می‌توانید برای ارتباط با همکاران بخش بازرگانی شرکت ما، از شماره‌های زیر به صورت ۲۴ ساعته استفاده نمائید.

مدیریت مجموعه:   09106633609
کارشناسان فروش: ۰۲۱۴۴۰۸۹۵۹۲

 ما در سایر شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام حضور داریم. در آنجا به مشاوره و همچنین امر فروش می‌پردازیم و همه ساعته پذیرای پیام‌های شما خواهیم بود.

ارتباط از طریق چت واتساپ  

کانال تلگرام قیمت‌ها

 

ما همه روزه (بجز روز جمعه) از ساعت ۹ تا ۱۸ پذیرای حضور گرم شما در دفتر شرکت هستیم. خواهشمندیم جهت حضور از قبل با کارشناسان فروش جهت هماهنگی تماس حاصل نمائید.

+ +